Tomasz Basiński

Wpis na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości
Nr TP/76/20

+48 790 010 395

Zachęcam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30. Jeżeli nie odbieram, wyślij sms lub nagraj wiadomość – oddzwonię jak najszybciej.

Adres:

ul. Jana Matejki 48/49B m. 23
60-767 Poznań

Zdarza mi się pracować poza biurem, dlatego w razie potrzeby zapraszam po umówieniu terminu wizyty.

Ukończyłem anglistykę i Szkołę Tłumaczy i Języków Obcych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ale z uczelnią nie potrafiłem się rozstać i w 2018 r. podjąłem studia prawnicze. W listopadzie 2023 r. obroniłem w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego UAM pracę magisterską pt. „Prawo nieruchomości w Anglii i Walii”. Moją podstawową dziedziną specjalizacji jest właśnie przekład prawny i prawniczy. Tłumaczę również m.in. teksty naukowe i popularnonaukowe z takich dziedzin jak ekonomia, logistyka, zarządzanie produkcją czy ochrona przyrody.

Korzystam z kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Wystawiam faktury.

Poza pracą? Literatura faktu, bieganie, spacery z psem i ashtanga yoga. 

Kontakt
Chcesz sprawnie otrzymać wycenę i poznać możliwy termin przygotowania tłumaczenia? Prześlij dokument w formie elektronicznej lub czytelne skany dokumentów. Na zapytania odpowiadam zazwyczaj w ciągu godziny, a jeżeli pracuję poza biurem - nie później niż następnego dnia roboczego.