Marta Tórz

Wpis na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości
Nr TP/76/20

+48 697 123 177

Zachęcam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00. Jeżeli nie odbieram, wyślij sms lub wiadomość przez Whatsapp.

Adres:

ul. Jana Matejki 48/49B m. 23
60-767 Poznań

Zdarza mi się pracować poza biurem, dlatego w razie potrzeby zapraszam po umówieniu terminu wizyty.

Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ukończyłam filologię romańską (2009) i rumuńską (2012) oraz Studium Podyplomowe dla Kandydatów na Tłumaczy Przysięgłych (2013). W 2010 roku otrzymałam stypendium Rumuńskiego Instytutu Kultury dla początkujących tłumaczy literatury rumuńskiej i od tamtej pory wielokrotnie współpracowałam z tą instytucją.

Zaczynałam od przekładów literatury francuskiej, dziś pracuję głównie z językiem rumuńskim, świadcząc usługi instytucjom państwowym i klientom z sektora prywatnego. Najciekawszym zleceniem było dla mnie do tej pory przeprowadzenie kursu podstaw języka rumuńskiego dla żołnierzy Polskiego Kontyngentu Wojskowego Rumunia. Czekam ciągle na jeszcze większe wyzwania.

Oprócz tłumaczeń poświadczonych w formie papierowej sporządzam również tłumaczenia w formie elektronicznej: korzystam z kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Należę do Związku Zawodowego Tłumaczy Przysięgłych w Polsce.

Po godzinach - lektury tramwajowe, lekki trening i ciężka muzyka.

Kontakt
Chcesz sprawnie otrzymać wycenę i poznać możliwy termin przygotowania tłumaczenia? Prześlij dokument w formie elektronicznej lub czytelne skany dokumentów. Na zapytania odpowiadam zazwyczaj w ciągu godziny, a jeżeli pracuję poza biurem - nie później niż następnego dnia roboczego.