Magdalena Duffy

Wpis na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości
Nr TP/80/16

+48 695 639 492

Nie zawsze mogę odebrać, więc najlepiej napisz SMS.

Adres:

Os. Tysiąclecia 23/2
61-255 Poznań

Nie zawsze pracuję w domu, dlatego w razie potrzeby zapraszam po umówieniu terminu wizyty.

Ukończyłam anglistykę na UAM, jako stypendystka programu Socrates studiowałam też European Studies na University College Galway (Irlandia). Obecnie staram się regularnie rozwijać swoje kompetencje, korzystając z szerokiej gamy szkoleń dla tłumaczy.

Od 2001 r. świadczę usługi tłumaczeniowe jako wolny strzelec, zaś od 2016 r. jestem tłumaczem przysięgłym. Przez kilka lat zajmowałam się też redakcją i korektą anglojęzycznych tekstów literatury fachowej z dziedzin takich jak prawo, biznes oraz nauki o zdrowiu. Obecnie skupiam się na tłumaczeniach, ale te obszary tematyczne nadal są mi bliskie.

Należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS oraz Związku Zawodowego Tłumaczy Przysięgłych w Polsce.

Oprócz tłumaczeń poświadczonych w formie papierowej sporządzam również tłumaczenia w formie elektronicznej: korzystam z kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury (bez VAT).

W czasie wolnym ładuję baterie poprzez aktywność fizyczną, a kiedy tylko robi się zimno – morsuję.

Kontakt
Chcesz sprawnie otrzymać wycenę i poznać możliwy termin przygotowania tłumaczenia? Prześlij dokument w formie elektronicznej lub czytelne skany dokumentów. Na zapytania odpowiadam zazwyczaj w ciągu godziny, a jeżeli pracuję poza biurem - nie później niż następnego dnia roboczego.